Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ekoterorismus je termín,  používaný pro označení akcí všeljakých ochránců přírody a zvířat. Jedna z největších takovích skupin si říká Animal Liberation Front. Osvobozují zvířata z výzkumných ústavů (testujou tam na nich různý sračky), ale snad jejich největší akcí bylo vypálení vleku a horských oběktu v roce 1998. Bylo to na severu ameriky ve skalistých horách. FBI ohdauje, že škody způsobené ekoteroristickými útoky po roce 2003 přeashují 200 milionů dolarů, v období let 1996 až 2001 to podle FBI bylo 45 milionů dolarů a bylo spácháno asi 600 aktů ekotrerorismu. Nevim, jestli se tyhle akce daj označit za porušování zákona... no, možná státního, ale morálního určitě ne, protože když ALF osvobodí zvířata z výskumnýho ústavu, kde na nich testujou mužskou antikoncepci, tak ty testy sou uplně stejně poměřitelný, jako když skupina lidí (teď už zatčená) přinutila psa a kočku do souboje, a kočka na zemi zkončila jako hromádka orgánů... já myslim, že tyhle dvě věci sou uplně stejný, protože ty zvířata trápěj tak i tak... A když ELF zničí vleky, kvůli kterejm se vykáceli 3 km. stromů po svahu, a zničili tim nedotčetou přírodu v severní americe, tak nevim, kdo je tu zločinec... NEJESTE MASO A PODPORUJTE REALITU, ALF ELF ATD...!!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reklamy

(Fratak, 31. 8. 2010 15:09)

Reklamy sem, bohužel, cpou Estranky. Ty nemám na svědomí...

Rozpor

(jiri, 31. 8. 2010 15:02)

Není zločin upozornit na zločin... Také se snažím bojovat proti zlu a morálku přitom stavím nad zákon... Jen jsem trochu rozpolcený když vidím článek s nadpisem: Podporu squatterům, proti kapitalismu, proti všemu, co je tu nyní!
A nad článkem běží reklama na nějaký Fit slim a pod článkem další reklama: Získejte více svalové hmoty, energie, vytrvalosti! Vyzkoušejte kapsle EXTREME MUSCLE NOX3. To mě přijde dost pokrytecké.

ekoterorismus

(fratak, 12. 11. 2009 6:34)

přesně tak.

ekoterorismus

(Katka, 11. 11. 2009 23:00)

aspirin, penicilin, ibuprofen, insulin, fenobarbital. A o testování na zvířatech v oblasti kosmetiky a čistících prostředků - o tom není žádná debata, to k životu nepotřebujeme a naší povinností je využívat tady k těmto účelům látky, které jsou tady už dlouho a ví se jak na ně my lidé reagujeme.

ekoterorismus

(Katka, 11. 11. 2009 22:56)

No, musím, říct, že ekoterorismus je v mnoha ohledech po morální stránce naprosto v pořádku, jak jinak už lidi upozornit na problémy kolem nás? Měli bychom recyklovat, šetřit vodu a lesy, netestovat na zvířatech atd. ale stále se nic moc neděje!!! A tady bych upozornila na jednu věc KDO ŘÍKÁ, ŽE TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH V OBLASTI LÉKŮ A NEMOCÍ JE NEZBYTNÉ, JE NEVZDĚLANÝ DEBIL, KTERÝ O TÉTO PROBLEMATICE NEVÍ ZHOLA NIC, abych tady popsala proč tomu tak je, je tady málo prostoru, stručně řečeno, testy na zvířatech nejsou pro lidi vůbec užitečné a jsou nebezpečné a nic se s nimi nedokázalo, kdybychom měli spoléhat na výsledky testů na zvířatech, dnes bychom neměli penicilin, insulin, aspiristících prostředcích není žádná debata - to k životu nepotřebujeme a stačí využívat látky k jejich výrobě, které tady eyistují dlouhou dobu a ví se jak na ně my lidé reagujeme.

Určitě se podívejte na:
www.peta.com
www.svobodazvirat.cz

Je to na nás, jenom my lidé se rozhodujeme prodlouřit zvířatům životy anebo je naopak zkrátit, přitom na to nemáme žádné právo.